Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja paariteraapia
Kas oled kunagi mõelnud minna paariteraapiasse, aga kahelnud, sest ei tea, mis võib seansil toimuda? Järgnevalt räägin, mis toimub minu vastuvõtul tunnetekeskses teraapias.   Mis toimub paariteraapia vastuvõtul? paariteraapia, paarinõustamine, paariteraapia seanss, paarinõustamise seanss, suhtenõustamine, mis toimub paariteraapias, tunnetekeskne paariteraapia

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

Annika Vau 14. mail 2024

Kas oled kunagi mõelnud minna paariteraapiasse, aga kahelnud, sest ei tea, mis võib seansil toimuda? Järgnevalt räägin, mis toimub minu vastuvõtul tunnetekeskses teraapias.

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

Mis toimub esimesel seansil?

 

Kui me teiega esimest korda kohtume, siis soovin, et saaksite rääkida oma suhtest ja ootustest täpselt nii, nagu te seda päriselt kogete. Ma kuulan ega mõista hukka. Soovin, et tunneksite end seansil mugavalt ja sundimatult. Saate rääkida asjadest nii, nagu need on.

 

Millele peaks mõtlema enne esimest paarinõustamist?

 

Üldiselt on suur asi juba see, et te tulete kohale, olles valmis oma suhte heaks midagi kasulikku ära tegema. Seega võite tulla kohale lihtsalt nii, nagu olete.

Soovi korral võite eelnevalt mõelda, mida loodaksite nõustamisest enda jaoks saada. Kui tahate veel midagi enne seanssi ette valmistada, siis võiksite mõelda ka sellele, kas teil on suhtes mingi korduv tülitsemise või eraldatuse muster. Kui jah, siis milline see muster on?

 

Mis edasi saab?

 

Kui me saame edasises teraapia käigus kokku leppida, siis hakkame üheskoos uurima, milline see suhtemuster on, mis ei lase teil saada oma kalli inimesega soovitud lähedust ja turvatunnet.

Enne veel, kui saame selle mustri peatamiseks tõsisemalt tööle hakata, soovin kohtuda teie mõlemaga ka korra eraldi. Seal räägime teie minevikukogemustest ja praeguse suhte üleelamistest ilma partneri juuresolekuta. 

 

Kui kaua teraapia kestab?

 

See, kui kaua aega läheb, on paariti väga erinev. See sõltub paljudest teguritest, millest oma tähelepanekute põhjal võin välja tuua järgnevad:

  • kui kaua probleem on kestnud,
  • kui hea kontakt tekib seanssidel terapeudiga,
  • kuidas suhe toimis enne probleemide ilmnemist.

Teooria järgi on tunnetekesksel teraapial on kolm faasi või etappi. Esimeses faasis töötame sihipäraselt teie negatiivse suhtemustri peatama õppimiseks. Teises faasis saame minna juba rohkem sügavuti haavatavamate tunnete ning vajaduste mõistmise juurde ning kolmas teraapia faas on lihtsalt teraapias saavutatu kinnistamine ja uutmoodi suhtluse baasil tõhusamate lahenduste leidmine vanadele probleemidele. 

 

Kokkuvõttes võin öelda, et tunnetekeskne paariteraapia on koostööprotsess. Teie olete oma suhte ja iseenda läbielemiste kõige suuremad eksperdid. Mina ei plaani teid õpetada, kuidas elada, vaid üheskoos uurime, mis takistab teil saavutada soovitud lähedust ja ühendust ning tegeleme nende blokkida maha võtmisega. 

 

Kui Sul tekkis huvi tulla paarinõustamisele, siis aja saab broneerida siit või lugeda täpsemalt tunnetekeskse paariteraapia kohta siit ja minu kohta siit

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist ja paarinõustamist. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on armastus ja kuidas tunnetekeskne paariteraapia saab sind aidata?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 5836 0824 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas.
E-mail  
Kontakttelefon (+372) 5836 0824

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

Mis toimub esimesel seansil?   Kui me teiega esimest korda kohtume, siis soovin, et saaksite rääkida oma suhtest ja ootustest täpselt nii, nagu te seda päriselt kogete Ma kuulan ega mõista hukka Kas oled kunagi mõelnud minna paariteraapiasse, aga kahelnud, sest ei tea, mis võib seansil toimuda? Järgnevalt räägin, mis toimub minu vastuvõtul tunnetekeskses teraapias.

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

paariteraapia, paarinõustamine, paariteraapia seanss, paarinõustamise seanss, suhtenõustamine, mis toimub paariteraapias, tunnetekeskne paariteraapia
www.suhteharmoonia.ee © 2024 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine