Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja paariteraapia
            Psühholoogiline nõustamine Psühholoog, psühholoogiline abi, psühholoogiline tugi, nõustaja, psühholoogiline nõustaja, psühholoog noorukile, toimetulek tunnetega, endas selgusele jõuda, toimetulek, psühholoog inglise keeles, nõustamine inglise keeles, psühhoteraapia, tunnetekeskne teraapia,

Psühholoogiline nõustamine

 

Nõustaja aitab kliendil selgemini aru saada oma tunnete maailmas toimuvast, pakkudes seejuures tuge ja mõistmist. Nõustamist viib läbi psühholoog Annika Vau, kes kasutab töös teadmisi ja kogemusi teaduspõhisest lähenemisest nimega tunnetekeskne teraapia (Individual emotionally focused therapy).

 

Nõustamine toimub eesti või inglise keeles. 

 

 NB! Mida varem otsida abi, seda lihtsam on kujunenud probleemi lahendada. Vaimse tervise murede korral, mis häirivad oluliselt igapäevast toimetulekut peaks abi otsima ka perearstilt või psühhiaatrilt. 

 

Asukoht: Vastuvõtt toimub Tallinna kesklinnas, aadressil Tatari 56. 

Nõustamist saab teha ka videosilla vahendusel.

 

Teenuse hind:  80 € /tund. 

 

 

 

 

 

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist ja paarinõustamist. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on armastus ja kuidas tunnetekeskne paariteraapia saab sind aidata?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 5836 0824 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas.
E-mail  
Kontakttelefon (+372) 5836 0824

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Psühholoogiline nõustamine

  Nõustaja aitab kliendil selgemini aru saada oma tunnete maailmas toimuvast, pakkudes seejuures tuge ja mõistmist  Nõustamist viib läbi psühholoog Annika Vau, kes kasutab töös teadmisi ja kogemusi teaduspõhisest lähenemisest nimega tunnetekeskne teraapia ( Individual emotionally focused therapy )

Psühholoogiline nõustamine

Psühholoog, psühholoogiline abi, psühholoogiline tugi, nõustaja, psühholoogiline nõustaja, psühholoog noorukile, toimetulek tunnetega, endas selgusele jõuda, toimetulek, psühholoog inglise keeles, nõustamine inglise keeles, psühhoteraapia, tunnetekeskne teraapia,
www.suhteharmoonia.ee © 2024 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine