Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja paariteraapia
Kas oled kunagi mõelnud minna paariteraapiasse, aga kahelnud, sest ei tea, mis võib seansil toimuda? Järgnevalt räägin, mis toimub minu vastuvõtul tunnetekeskses teraapias.   Mis toimub paariteraapia vastuvõtul? paariteraapia, paarinõustamine, paariteraapia seanss, paarinõustamise seanss, suhtenõustamine, mis toimub paariteraapias, tunnetekeskne paariteraapia

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

Annika Vau

Kas oled kunagi mõelnud minna paariteraapiasse, aga kahelnud, sest ei tea, mis võib seansil toimuda? Järgnevalt räägin, mis toimub minu vastuvõtul tunnetekeskses teraapias.

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

Mis toimub esimesel seansil?

Kui me teiega esimest korda kohtume, siis soovin, et saaksite rääkida oma suhtest ja ootustest täpselt nii, nagu te seda päriselt kogete. Ma kuulan, ega mõista hukka. Soovin, et tunneksite end seansil mugavalt ja sundimatult. Saate rääkida asjadest nii, nagu need on.

 

Millele peaks mõtlema enne esimest paarinõustamist?

Üldiselt on suur asi see, et te tulete kohale, olles valmis oma suhte heaks midagi kasulikku ära tegema. Seega võite tulla kohale lihtsalt nii, nagu olete. Soovi korral võite eelnevalt mõelda, mida loodaksite nõustamist/teraapiast saada. Kui soovite veel midagi enne seanssi ette valmistada, siis võiksite mõelda ka sellele, kas teil on suhtes mingi korduv tülitsemise või eraldatuse muster. Kui jah, siis milline see muster on?

Mis me edasi teeme?

Kui me saame edasises teraapia käigus kokku leppida, siis hakkame üheskoos uurima, milline see suhtemuster on, mis ei lase teil saada oma kalli inimesega soovitud lähedust ja turvatunnet.

Enne, kui saame selle mustri peatamiseks tööle hakata, soovin kohtuda teie mõlemaga ka korra eraldi. 

 

Kui kaua teraapia kestab?

See, kui kaua aega läheb, on paariti erinev. See sõltub paljudest teguritest, millest oma tähelepanekute põhjal võin välja tuua:

  • kui kaua probleem on kestnud,
  • kui hea kontakt tekib seanssidel terapeudiga,
  • kuidas suhe toimis enne probleemide ilmnemist.

Tunnetekesksel teraapial on kolm faasi. Esimeses faasis töötame teie negatiivse suhtemustri peatama õppimiseks. Teises faasis saame minna juba rohkem sügavuti ning kolmas teraapia faas on lihtsalt tehtu kinnistamine ja uue suhtluse valguses lahenduste leidmine vanadele probleemidele. 

Kas tekkis huvi tulla paarinõustamisele?

Aja saab broneerida siit või lugeda lisa siit ja siit

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist ja paarinõustamist. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on armastus ja kuidas tunnetekeskne paariteraapia saab sind aidata?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 5836 0824 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas.
E-mail  
Kontakttelefon (+372) 5836 0824

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

Mis toimub esimesel seansil? Kui me teiega esimest korda kohtume, siis soovin, et saaksite rääkida oma suhtest ja ootustest täpselt nii, nagu te seda päriselt kogete Ma kuulan, ega mõista hukka Kas oled kunagi mõelnud minna paariteraapiasse, aga kahelnud, sest ei tea, mis võib seansil toimuda? Järgnevalt räägin, mis toimub minu vastuvõtul tunnetekeskses teraapias.

Mis toimub paariteraapia vastuvõtul?

paariteraapia, paarinõustamine, paariteraapia seanss, paarinõustamise seanss, suhtenõustamine, mis toimub paariteraapias, tunnetekeskne paariteraapia
www.suhteharmoonia.ee © 2024 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine