Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja paariteraapia
Pakume psühholoogilist nõustamist üksikisikutele ja paaridele. Psühholoogilise nõustamise olulisteks tulemiteks on ka iseseisva probleemide lahendamise oskuse edendamine, tulemuslikum püstitatud eesmärkide saavutamine ja tänu oskuslikumale emotsioonide juhtimisele üleüldise parema elukvaliteedini jõudmine Psühholoogiline nõustamine - Suhteharmoonia OÜ Psühholoogiline nõustamine, paarinõustamine, perenõustamine, lastepsühholoog, paariteraapia, psühholoog

Nõustamisteenused

Pakume psühholoogilist nõustamist üksikisikutele ja paaridele.

Klõpsa ja loe lähemalt nõustamise kohta:

 

Nõustamise esmaseks eesmärgiks on pingete leevendamine, kriiside, konfliktide ja probleemide lahendamine. Psühholoogilise nõustamise olulisteks tulemiteks on ka iseseisva probleemide lahendamise oskuse edendamine, tulemuslikum püstitatud eesmärkide saavutamine ja tänu oskuslikumale emotsioonide juhtimisele üleüldise parema elukvaliteedini jõudmine.

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist ja paarinõustamist. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on armastus ja kuidas tunnetekeskne paariteraapia saab sind aidata?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 5836 0824 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas.
E-mail  
Kontakttelefon (+372) 5836 0824

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Psühholoogiline nõustamine - Suhteharmoonia

Klõpsa ja loe lähemalt nõustamise kohta: Psühholoogi tugi Paarin õustamine Perenõustamine Koolitused     Nõustamise esmaseks eesmärgiks on pingete leevendamine, kriiside, konfliktide ja probleemide lahendamine Psühholoogilise nõustamise olulisteks tulemiteks on ka iseseisva probleemide lahendamise oskuse edendamine, tulemuslikum püstitatud eesmärkide saavutamine ja tänu oskuslikumale emotsioonide juhtimisele üleüldise parema elukvaliteedini jõudmine Pakume psühholoogilist nõustamist üksikisikutele ja paaridele.

Psühholoogiline nõustamine - Suhteharmoonia OÜ

Psühholoogiline nõustamine, paarinõustamine, perenõustamine, lastepsühholoog, paariteraapia, psühholoog
www.suhteharmoonia.ee © 2016 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine