Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja koolitused
Terapeut aitab väljuda tülide nõiaringist ja suurendada lähedust. Loe lähemalt!    Broneeri aeg või küsi lisainfot siit ! Aega saab broneerida ka telefoni teel: 58 116 458! Paariteraapia ja paarinõustamine paariteraapia, Paarinõustamine Tallinnas, "paariteraapia tallinnas", abielu nõustamine, lähedus, suhtenõustaja Tallinnas, suhtenõustaja, paarisuhe, suhtemuster, tunnetekeskne paariteraapia, suhteprobleemid, toimiv suhe, "Annika Vau", "psühholoog annika vau", annika vau

Paariteraapia ja paarinõustamine

Annika Vau 1. juunil 2018

Turvaline paarisuhe mängib suurt rolli hea elukvaliteedi saavutamisel. Tänapäeval on võimalik suhet kujundada selliseks, et see vastab mõlema partneri ootustele.

Näited olukordadest, kus paariteraapia saab aidata: 

 

  • Olete koos partneriga sattunud korduvate tülide lõksu.
  • Elate koos nagu sõbrad või toanaabrid, lähedus on kadunud.
  • Usaldus partneri vastu on kõikuma löönud.
  • On olnud kõrvalsuhe, kuid mõlemad soovivad paarina koos edasi minna. 

 

Tunnetekeskne paariteraapia on uuringutel põhinev meetod, kus terapeudi abiga saadakse jagu korduvatest tülidest ja eraldatusest. Toetav terapeut aitab teil mõista, kuidas olete jõudnud praegusesse stressitekitavasse olukorda. Seejärel liigutakse vastastikuse mõistmise ja läheduse poole. Eesmärgiks on mõlema partneri turvaline seotus, lähedus ja kindlustunne!

 

Kui te kahtlete, kas paariteraapia sobib teile, siis tulge esmalt lihtsalt paarinõustamisele. Esimestel kohtumistel räägime kummagi partneri ootustest ja suhte hetkeseisust. Uurime, kas ja kuidas paariteraapia võiks teid aidata. 

 

Asukoht ja kontakt:

 

Vastuvõtt toimub Tallinna kesklinnas, või soovi korral videosilla vahendusel, näiteks Skype´i kaudu.

 

Tel 58116458. E-mail:

 

Tavapärane tööaeg on E-R 09:00 - 17:00.

 

Paarinõustaja: 

Teid aitab psühholoog Annika Vau, kes on lõpetanud tunnetekeskse paariteraapia põhikoolituse ja jätkukoolituse ning omab arvestatavat kogemust töös paaridega. 

 

Maksumus: 

Esimene seanss (kestus 90 minutit): 60 eurot. 

Korduv seanss (kestus 75 minutit): 50 eurot.

 

Seanss algusega peale 17:00 (kestus 75-90 minutit): 75 eurot. 

(Hinnakiri kehtib alates 21.01.2019 pöörduvatele klientidele. Broneeringu kinnitab ettemaks 24 tunni jooksul peale sobiva aja leidmist.)

 

Nõustamise keeled:

Nõustamine toimub eesti või inglise keeles.  

Broneeri aeg või küsi lisainfot siit!

Aega saab broneerida ka telefoni teel: 58 116 458!

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist ja paarinõustamist. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on armastus ja kuidas tunnetekeskne paariteraapia saab sind aidata?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 58 116 458 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas,
E-mail
Kontakttelefon (+372) 58 116 458

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Paariteraapia ja paarinõustamine

Näited olukordadest, kus paariteraapia saab aidata:     Olete koos partneriga sattunud korduvate tülide lõksu Elate koos nagu sõbrad või toanaabrid, lähedus on kadunud Turvaline paarisuhe mängib suurt rolli hea elukvaliteedi saavutamisel. Tänapäeval on võimalik suhet kujundada selliseks, et see vastab mõlema partneri ootustele.

Paariteraapia ja paarinõustamine

Terapeut aitab väljuda tülide nõiaringist ja suurendada lähedust. Loe lähemalt! paariteraapia, Paarinõustamine Tallinnas, "paariteraapia tallinnas", abielu nõustamine, lähedus, suhtenõustaja Tallinnas, suhtenõustaja, paarisuhe, suhtemuster, tunnetekeskne paariteraapia, suhteprobleemid, toimiv suhe, "Annika Vau", "psühholoog annika vau", annika vau
www.suhteharmoonia.ee © 2016 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine