Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja paariteraapia
Terapeut aitab väljuda tülide nõiaringist ja suurendada lähedust. Loe lähemalt!    Broneeri aeg või küsi lisainfot siit ! Aega saab broneerida ka telefoni teel: 5836 0824! Paariteraapia ja paarinõustamine paariteraapia, Paarinõustamine Tallinnas, "paariteraapia tallinnas", abielu nõustamine, lähedus, suhtenõustaja Tallinnas, suhtenõustaja, paarisuhe, suhtemuster, tunnetekeskne paariteraapia, suhteprobleemid, toimiv suhe, "Annika Vau", "psühholoog annika vau", annika vau

Paariteraapia ja paarinõustamine

Annika Vau 1. juunil 2018


Turvaline paarisuhe mängib suurt rolli hea elukvaliteedi saavutamisel. Tänapäeval on võimalik suhet kujundada selliseks, et see vastab mõlema partneri ootustele.

Näited olukordadest, kus paariteraapia võib aidata: 

 

  • Olete koos partneriga sattunud korduvate tülide lõksu.
  • Elate koos nagu sõbrad või toanaabrid, lähedus on kadunud.
  • Usaldus partneri vastu on kõikuma löönud.
  • On olnud kõrvalsuhe, kuid mõlemad soovivad paarina koos edasi minna. Paariteraapia toimimiseks peab kõrvalsuhe olema lõppenud. 
Tunnetekeskne paariteraapia on uuringutel põhinev meetod, kus terapeudi abiga saadakse jagu korduvatest tülidest ja eraldatusest. Toetav terapeut aitab teil mõista, kuidas olete jõudnud praegusesse stressitekitavasse olukorda. Seejärel liigutakse vastastikuse mõistmise ja läheduse poole. Eesmärgiks on mõlema partneri turvaline seotus, lähedus ja kindlustunne!

 

Kui te kahtlete, kas paariteraapia sobib teile, siis tulge esmalt lihtsalt paarinõustamisele. Esimestel kohtumistel räägime kummagi partneri ootustest ja suhte hetkeseisust. Uurime, kas ja kuidas paariteraapia võiks teid aidata. 

 

Asukoht ja kontakt:

 

Vastuvõtt toimub Tallinna kesklinnas kohapeal või soovi korral videosilla vahendusel.

 

Tel 5836 0824. E-mail:

 

 

Paarinõustaja: 

Teid aitab psühholoog Annika Vau, kes on lõpetanud tunnetekeskse paariteraapia põhikoolituse ja jätkukoolituse ning omab aastatepikkust kogemust töös paaridega. 

 

Maksumus: 

 

Paarinõustamise seanss (kuni 75 min): 100 eurot. 

 

Broneeringu kinnitab ettemaksuna tasumine arve alusel 24 tunni jooksul peale sobiva aja kokku leppimist. See võimaldab hoida konkreetset aega ja ruumi just teie jaoks vabana. 

 

Nõustamise keeled:

Nõustamine toimub eesti või inglise keeles.  

Broneeri aeg või küsi lisainfot siit!

Aega saab broneerida ka telefoni teel: 5836 0824!

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist ja paarinõustamist. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on armastus ja kuidas tunnetekeskne paariteraapia saab sind aidata?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 5836 0824 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas.
E-mail  
Kontakttelefon (+372) 5836 0824

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Paariteraapia ja paarinõustamine

Näited olukordadest, kus paariteraapia võib aidata:     Olete koos partneriga sattunud korduvate tülide lõksu Elate koos nagu sõbrad või toanaabrid, lähedus on kadunud Turvaline paarisuhe mängib suurt rolli hea elukvaliteedi saavutamisel. Tänapäeval on võimalik suhet kujundada selliseks, et see vastab mõlema partneri ootustele.

Paariteraapia ja paarinõustamine

Terapeut aitab väljuda tülide nõiaringist ja suurendada lähedust. Loe lähemalt! paariteraapia, Paarinõustamine Tallinnas, "paariteraapia tallinnas", abielu nõustamine, lähedus, suhtenõustaja Tallinnas, suhtenõustaja, paarisuhe, suhtemuster, tunnetekeskne paariteraapia, suhteprobleemid, toimiv suhe, "Annika Vau", "psühholoog annika vau", annika vau
www.suhteharmoonia.ee © 2016 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine