Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja paariteraapia
Terapeut aitab väljuda tülide nõiaringist ja suurendada lähedust. Loe lähemalt!    Broneeri aeg või küsi lisainfot siit  või telefoni teel numbril: 5836 0824! Tunnetekeskne paariteraapia paariteraapia, Paarinõustamine Tallinnas, "paariteraapia tallinnas", abielu nõustamine, lähedus, suhtenõustaja Tallinnas, suhtenõustaja, paarisuhe, suhtemuster, tunnetekeskne paariteraapia, suhteprobleemid, toimiv suhe, "Annika Vau", "psühholoog annika vau", annika vau

Tunnetekeskne paariteraapia

Annika Vau

Tunnetekeskne paariteraapia on teaduspõhine meetod, mis loodi 1980. aastatel tuginedes kiindumusteooriale ja reaalsete paaride seansside videosalvestamisele. Siin teraapias ei otsita süüdlasi, vaid töötatakse lähedust takistava negatiivse suhtemustri peatamise nimel. Kui paar oskab oma negatiivset suhtlusprotsessi ära tunda ja peatada, siis saavad nad suhelda sellisel viisil, et see vastab mõlema partneri vajadustele.

Näited olukordadest, kus paariteraapia võib aidata: 

 

  • Soovite murda korduvate tülide mustrit. 
  • Tahate suurendada omavahelist lähedust. 
  • On olnud kõrvalsuhe, kuid mõlemad soovivad paarina koos edasi minna. Paariteraapia toimimiseks peab kõrvalsuhe olema lõppenud. 

Teid aitab psühholoog Annika Vau, kes lähtub oma töös tunnetekeskesest paariteraapiast juba alates aastast 2016. 

 

Asukoht ja kontakt:

 

Vastuvõtt toimub Tallinna kesklinnas kohapeal või soovi korral videosilla vahendusel. Aadress on Tatari 56. 

Tel 5836 0824. E-mail:

 

Hinnakiri:

 

Paarinõustamise seanss 60 min:  80 €

Paarinõustamise seanss 75 min: 100 €

 

Nõustamise keeled:

 

Nõustamine toimub eesti või inglise keeles.  

Broneeri aeg või küsi lisainfot siit või telefoni teel numbril: 5836 0824!

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist ja paarinõustamist. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on armastus ja kuidas tunnetekeskne paariteraapia saab sind aidata?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 5836 0824 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas.
E-mail  
Kontakttelefon (+372) 5836 0824

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tunnetekeskne paariteraapia

Näited olukordadest, kus paariteraapia võib aidata:     Soovite murda korduvate tülide mustrit   Tahate suurendada omavahelist lähedust Tunnetekeskne paariteraapia on teaduspõhine meetod, mis loodi 1980. aastatel tuginedes kiindumusteooriale ja reaalsete paaride seansside videosalvestamisele. Siin teraapias ei otsita süüdlasi, vaid töötatakse lähedust takistava negatiivse suhtemustri peatamise nimel. Kui paar oskab oma negatiivset suhtlusprotsessi ära tunda ja peatada, siis saavad nad suhelda sellisel viisil, et see vastab mõlema partneri vajadustele.

Tunnetekeskne paariteraapia

Terapeut aitab väljuda tülide nõiaringist ja suurendada lähedust. Loe lähemalt! paariteraapia, Paarinõustamine Tallinnas, "paariteraapia tallinnas", abielu nõustamine, lähedus, suhtenõustaja Tallinnas, suhtenõustaja, paarisuhe, suhtemuster, tunnetekeskne paariteraapia, suhteprobleemid, toimiv suhe, "Annika Vau", "psühholoog annika vau", annika vau
www.suhteharmoonia.ee © 2024 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine