Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja koolitused
Järgnevast tekstist leiad infot tunnetekeskse paariteraapia kohta.     Kuidas saab tunnetekeskne paariteraapia sind aidata? tunnetekeskne paariteraapia, lähedus, armastuse tähendus, Sue Johnson, tõenduspõhine paariteraapia, kiindumusteooria, John Bowlby, lähisuhe, paariterapeut

Kuidas saab tunnetekeskne paariteraapia sind aidata?

Annika Vau 11. aprillil 2018

Järgnevast tekstist leiad infot tunnetekeskse paariteraapia kohta.

Kuidas saab tunnetekeskne paariteraapia sind aidata?

Tunnetekeskses paariteraapias aidatakse partneritel liikuda vastastikuse mõistmise ja turvalise läheduse poole. Kõigepealt väljutakse konfliktide nõiaringist ja seejärel luuakse sügavam emotsionaalne ühendus. Terapeudil on paari aitamiseks kindlad töövõtted ja nö armastuse maakaart, mõistmaks, millises teekonnapunktis paar asub. 

Läheduse taastamiseks kulub tavaliselt ca 8-40 seanssi. Efektiivsusuuringud on näidanud paarisuhetes teraapia järgselt 70-90% olulist või täielikku paranemist ja need tulemused püsivad ka aastate pärast.

 

Tunnetekeskne teraapia on tõenduspõhine teraapiavorm, millele panid 1980. aastatel aluse psühholoogid Leslie Greenberg ja Sue Johnson. Selle teraapiavormi aluseks on John Bowlby kiindumussuhte teooria, mille järgi inimeste üks põhivajadusi on vajadus turvalise lähisuhte järele.

Kui tahate selle teraapia kohta rohkem teada, siis lugege raamatut "Armastuse tähendus" (Sue Johnson, 2014) või rahvusvahelise tunnetekeskse paariteraapia tippkeskuse kodulehte

 

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist kui ka paarinõustamist, perenõustamist ja koolitusi lastevane- matele. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on tunnetekeskne paariteraapia?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 58 116 458 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas,
E-mail
Kontakttelefon (+372) 58 116 458

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kuidas saab tunnetekeskne paariteraapia

Tunnetekeskses paariteraapias aidatakse partneritel liikuda vastastikuse mõistmise ja turvalise läheduse poole Kõigepealt väljutakse konfliktide nõiaringist ja seejärel luuakse sügavam emotsionaalne ühendus Järgnevast tekstist leiad infot tunnetekeskse paariteraapia kohta.

Kuidas saab tunnetekeskne paariteraapia sind aidata?

Järgnevast tekstist leiad infot tunnetekeskse paariteraapia kohta. tunnetekeskne paariteraapia, lähedus, armastuse tähendus, Sue Johnson, tõenduspõhine paariteraapia, kiindumusteooria, John Bowlby, lähisuhe, paariterapeut
www.suhteharmoonia.ee © 2016 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine